اجاره ون دربستی در تهران و کرج به اقصی نقاط ایران

ون یکی از وسایل نقلیه‌ جاده‌ای است که در مدل‌های مختلفی توسط شرکت‌های مختلف طراحی می‌شود. از خودروی ون در حال حاضر جهت جابجایی مسافر، حمل بار و نیز حتی محل سکونت سیار نیز استفاده می‌شود.در حال حاضر آزانس‌های گردشگری بسیاری جهت تورهای ورودی خود و ترانسفر مسافران از فرودگاه از خدمات اجاره ون استفاده می‌کنند.  ون‌هایی که در حال حاضر به جهت انتقال مسافر در تورهای گردشگری و مقاصد ترانسفر مسافر در ایران استفاده می‌شود یکی ون‌ ساخت شرکت تویوتاست که با عنوان ون هایس در بازار معروف است. ون توریستی دیگری که در ناوگان حمل‌ونقل ایران بسیار محبوب است با عنوان ون هیوندایی H350 شناخته می‌شود که ساخت شرکت کره می‌باشد.

با توجه به سایز و اندازه و مشخصات فنی هر دوی این ون‌های توریستی به راحتی در تمامی جاده‌های کشور قابلیت تردد دارند. البته باید توجه داشت در سفرهایی که حجم بار مسافرین خیلی زیاد است گاها ممکن است مسافران با مشکل فضای کافی جهت حمل بار مواجه شوند. که در این صورت توصیه می‌کنیم از خدمات اجاره میدل‌باس دربستی کیهان سفر استفاده نمائید. البته در مدل ون‌های هیوندایی H350 با توجه به سقف بلند و فضای بین صندلی بزرگتر شرایط بهتری برای مسافرین محیاست و حتی یک فرد با قد بلند به راحتی می‌تواند داخل آن بدون مشکل بایستد. این ون از ایمنی بالایی برخوردار بوده و دارای سیستم ایربگ برای مسافران در قسمت جلوی خودرو (راننده و صندلی کناری) می‌باشد.

ون های اجاره ای کیهان سفر

 

همان طور که می دانید، امروزه بسیاری از شرکت های مختلف و آژانس های خدماتی، از ون برای تورهای مسافربری، توریستی و حمل کالاهای خود استفاده می کنند. بسیاری از این شرکت ها با اجاره ون دربستی می توانند به سرعت فعالیت خود را انجام داده و سود بالایی را کسب کنند. یکی از این نوع ون ها که در حال حاضر بیشترین کاربرد و استفاده را برای مشاغل مختلف به همراه دارد، ون هایس است که ساخت شرکت تویوتا بوده و به این نام در بین مشاغل شناخته شده است. نمونه دیگری که باید با آن آشنا شوید، ون هیوندایی است که ساخت شرکت کره است. هر دوی این ون ها عملکرد بسیار خوبی را ایفا می کنند و در اندازه و ابعاد مختلف طراحی می شوند.

یکی از ویژگی های اصلی استفاده از ون به صورت اجاره ون دربستی، تردد بالای آن ها در بین جاده ها بوده که به راحتی می تواند با طراحی منحصربه فردی که دارد و خدمات بالایی که در اختیار مسافران قرار می دهد موجب شده آن ها را مشتاق به سفر با ون کند. در اینجا می توانید از ون های اجاره ای کیهان سفر به منظور داشتن سفری راحت استفاده کنید.

اجاره ون دربستی با توجه به مسیر مشخص شده می تواند ساعتی یا به صورت روزانه تعیین گردد. قیمت ها بر حسب اجاره مسافربری و حمل کالا متفاوت خواهد بود. سعی کنید برای مشخص نمودن قیمت های اجاره ون در کرج و تهران از شرکت هایی که در این حوزه فعالیت دارند، اطلاعاتی کسب کنید تا هزینه های استفاده از این ون ها را به درستی بدانید. در حقیقت افرادی که برای گشت و گذار یا به صورت توریست از این دسته از ون ها استفاده می کنند باید بدانند که هزینه اسکان و اقامت آن ها در مکان های مختلف به عهده خودشان است. هم چنین مناسب بودن قیمت ون های کیهان سفر و مقایسه آن ها با دیگر شرکت ها موجب شده افراد بیشتر از این دسته از ون ها استفاده کنند.

 

اجاره-ون-هیوندای-H350-کیهان-سفر

ون هیوندای H350

 • ظرفیت ۱۳ نفر
 • دارای امکانات صوتی و تصویری
 • امکانات گرمایش و سرمایش
 • دارای میکروفون

حداقل زمان سرویس ۱۰ ساعت

ون اجاره ای هایس کیهان سفر

ون تویوتا هایس

 • ظرفیت ۱۴ نفر
 • دارای امکانات صوتی و تصویری
 • امکانات گرمایش و سرمایش
 • دارای میکروفون

حداقل زمان سرویس ۱۰ ساعت

قیمت اجاره ون

اجاره ون توریستی بصورت روزانه و ساعتی محاسبه می‌شود که در رده‌بندی قیمت‌ها می‌توان گفت قیمتی کمتر از اتوبوس دربستی و بیشتر از اجاره میدل‌باس و مینی‌بوس خواهد داشت. درضمن در شرایطی که محدوده تردد ون داخل محدوده طرح ترافیک باشد هزینه مربوط به طرح بر عهده مشتریان گرامی خواهد بود. در اجاره ون توریستی برای بیش از یک روز که منجر به اقامت شبانه گردد محیا کردن محل اسکان و خورد و خوراک راننده بر عهده مشتری می‌باشد. البته با توجه به اینکه ون توریستی مجموعه کیهان‌سفر در مالکیت این شرکت می‌باشد، قیمت اجاره ون توریستی در این مجموعه بسیار مناسب و کاملا رقابتی با سایر مجموعه‌های کرایه خودرو تور می‌باشد.

van h350 rental

برای اطلاع از قیمت کرایه ون تماس بگیرید

 

۴۴۶۷۳۷۰۰_۰۲۱

اجاره ون ارزان

همیشه هزینه اجاره ون یکی از مهم ترین دغدغه های افراد و مجموعه هایی است که نیازمند کرایه ون هستند. خوشبختانه با توجه به سابقه بالای شرکت کیهان سفر در زمینه کرایه ون با قیمت مناسب ، و همچنین مالکیت ون ها توسط شرکت ، کیهان سفر امکان ارائه ون با هزینه به صرفه و کیفیت مناسب را دارد .

همنین باید توجه داشت ، در صورتی که به دنبال کرایه ون ارزان قیمت هستید ، حتما از نوع ، مدل و کیفیت ون که توسط شرکتها پیشنهاد میشوند اطلاع پیدا کنید. یکی از موضوعاتی که بسیاری شرکتها از نا آگاهی مشتریان استفاده میکنند، ارائه ون با مدل یا امنیت پایینتر با هزینه پایینتر میباشد که با در نظر گرفتن این موضوع میتوانید از سفر با هزینه مناسب و امنیت و کیفیت و راحتی مسافران اطمینان حاصل نمایید.

لیست قیمت اجاره ون با راننده

اجاره ون با راننده یکی از مزیت هایی است که شرکت های وسایل نقلیه از قبیل، ون و اتوبوس در اختیار شما قرار می دهند. این امر موجب می شود هم خیال شما را بابت رانندگی راحت کند و هم در طول سفر از طبیعت زیبا و مناطقی که دیدن می کنید نهایت لذت و عشق را ببرید.

لیست قیمت اجاره ون با راننده

اجاره ون با راننده یکی از مزیت هایی است که شرکت های وسایل نقلیه از قبیل، ون و اتوبوس در اختیار شما قرار می دهند. این امر موجب می شود هم خیال شما را بابت رانندگی راحت کند و هم در طول سفر از طبیعت زیبا و مناطقی که دیدن می کنید نهایت لذت و عشق را ببرید.

! توجه !

در صورت افزایش قیمت سوخت خودرو، قیمتها متغیر خواهد بود

میانگین پیمایش خودرو در هر روز ۳۰۰ کیلومتر محاسبه می شود

برنامه هایی که شامل گشت تهران و ترانسفر فرودگاه امام خمینی در یک روز کاری باشد به صوت یک رو ویک ترانسفر مهرآباد محاسبه میگرد.

کلیه جرایم مربوط به مسافرین و ثبت تخلفات با دوربین در شهرهایی که مجوز تردد با محدودیت ساعت دارند ( شیراز ، یزد، اصفحان، مشهد و تبریز) به عهده درخواست کننده می باشد.

هزینه مجوز روزانه طرح ترافیک به عهده مشتری می باشد.

مبالغ شامل اجاره خودرو میباشد و هزینه هتل و غذای رانندگان و راننده کمکی در مسیرهای بین شهری با ساعت تردد بالای ۹ ساعت به عهده درخواست کننده می باشد.

هزینه کرایه ون بدون راننده

یکی از انواع کرایه ون، خدمات بدون راننده است. در اجاره ون بدون راننده ، باید توجه داشته باشید که برخلاف ون اجاره ای با راننده ، تمامی مسئولیتها از قبیل جریمه ، هزینه تصادفات احتمالی، هزینه سوخت و … بر عهده مشتری میباشد . اما در صورتی که شما از خدمات اجاره ون دربستی با راننده استفاده نمایید ، هیچ کدام از این مسئولیت ها متوجه شما نخواهد بود.

اجاره ون لوکس

شرکت کیهان سفر با تجربه ۲۰ ساله در زمینه حمل و نقل مسافرین و ارائه خدمات اجاره وسایل نقلیه ، این امکان را برای شرکتها و ادارات و تورها و تیم های ورزشی فراهم آورده تا با کرایه ون لوکس، برای مشتری ها و مسافرین ویژه خود خدمات مناسبی ارائه دهید . همچنین ما در شرکت کیهان سفر آماده همکاری با شرکتها جهت ارائه ون های لوکس یک دست با یک رنگ و یک برند با تعداد بالا برای مسافرین ویژه شما میباشد. 

اجاره ون در چه موقعیت هایی کاربرد دارد؟

اجاره ون دربستی به طور معمول در موقعیت هایی که نیازمند سفر به صورت گروهی هستید یا در حمل دسته ای از کالاهای خود نگران هستید توصیه می شود. این روزها کرایه ون طرفداران خاص خود را دارد، بالاخص بین افرادی که خودوری شخصی ندارند و حمل و نقل آن ها به شهرهای اطراف از طریق آن ها صورت می گیرد.  به طور معمول می توان از این نوع ون ها برای سفرهای تفریحی استفاده نمود و لحظاتی خاطره انگیز را در کنار خانواده یا دوستان سپری کرد. موقعیت دیگری که می توان از این نوع ون های اجاره ای استفاده کرد در سفرهای درون شهری می باشد که به راحتی می توانید به مناطق مختلف شهر و حتی مناطق کوهستانی سفر کنید. این دسته از ون ها به دلیل امکانات بالایی که در فضای داخلی خود دارند، موجب شده رفاه و راحتی مسافران را فراهم کنند و از سوی دیگر خیال شما را جهت سفرهای درون شهری راحت تر کرده است. در مجموع افرادی که به دنبال وسایل نقلیه ای هستند که راحتی و رفاه آنان به خوبی حفظ شود، انتخاب و اجاره این دسته از ون های دربستی توصیه می گردد.

اجاره ون ترانسفر فرودگاهی

اجاره ون ترانسفر فرودگاهی بسته به موقعیت مکانی و سفرهای بین شهری تعیین می گردد. نوع مسیر و تعداد روزهایی که با ون در راه هستید با مناسب ترین نرخ ممکن محاسبه می شود. ارائه خدمات کامل و عالی برای مسافران، سفری لذت بخش را برای افراد به ارمغان می آورد. اگر در حال جابه‌جایی یا به دنبال حمل و نقل وسایل بزرگ از مکانی به مکان دیگر هستید، ممکن است تصمیم برای اجاره ون منطقی‌ترین تصمیم به نظر برسد. اگر می خواهید ون اندازه مناسب برای کار خود پیدا کنید، برنامه ریزی از قبل ضروری است. بین هزینه‌های کرایه و هزینه‌های بنزین، اگر در نهایت آن را برای رزرو آخرین لحظه رها کنید، هزینه کرایه یک ون برای یک روز می‌تواند سر به فلک بکشد. با این حال، فاکتورهای بسیار بیشتری وجود دارد که باید قبل از اجاره ون برای آن روز در نظر بگیرید، از برنامه ریزی کارآمدترین مسیر تا یافتن بهترین راه برای بارگیری و تخلیه جعبه های خود همه چیز را برنامه ریزی کنید تا سفری لذت بخش را کنار دوستان و عزیزانتان سپری کنید. بنابراین بهترین راه برای اجاره یک ون برای یک روز چیست، و قبل از اینکه به دنبال یک قیمت باشید، چه چیزی را باید در نظر بگیرید؟

اجاره ون سفرهای دست جمعی

نرخ های متفاوتی برای اجاره ون سفرهای دست جمعی وجود دارد:

خدمات کرایه ون یک روزه به شما این امکان را می دهد که کار جابجایی خود را به راحتی انجام دهید و معمولاً سه روش اصلی برای تعیین قیمت وجود دارد: ساعتی، روزی یا مسافت پیموده شده. یک شرکت کرایه ون خوب که خدمات یک روزه ارائه می دهد، عموماً خدمات خود را بر اساس مدت زمانی که یک کار طول می کشد ارائه می دهد، اما تصمیم گیری در مورد اینکه کدام روش قیمت گذاری را انتخاب می کنید در نهایت به نیازهای خاص شما بستگی دارد.

نرخ ثابت قیمت روز به شما امکان می دهد تا جدول زمانی منعطف تری در روز جابجایی داشته باشید، که برای هر شغلی که شامل چندین بار سفر است، چه در یک مسیر یا مجبور به انجام سفرهای رفت و برگشتی تکراری باشد، ایده آل است.

قیمت‌های ساعتی برای کرایه ون یک روزه برای جابه‌جایی‌هایی که دقیقاً می‌دانند چه چیزی برای حمل و نقل نیاز دارند یا کسانی که یک سفر یا رفت و برگشت را انجام می‌دهند، ایده‌آل است.

پرداخت مایل برای اجاره ون یک روزه واقعاً فقط برای کسانی که سفرهای کوتاهی با وسایل بزرگ یا حجیم دارند ایده آل است.

یک ون بزرگتر ممکن است مدت زمانی که شما به وسیله نقلیه نیاز دارید را کاهش دهد.

کرایه ون دربستی برای سرویس کارکنان

هزینه کرایه ون دربستی برای سرویس کارکنان به بیش از مدت زمانی که به ون نیاز دارید بستگی دارد. اندازه وسیله نقلیه نیز یکی از عوامل اصلی کمک کننده خواهد بود. البته، یک کالای بزرگ به یک ون بزرگ نیاز دارد. با این حال، در آن سناریو، بهتر است خودرو را ساعتی کرایه کنید.

اجاره ون توریستی

اکثر خدمات کرایه ون روزانه، ون اجاره ای را به شما ارائه می دهند و نه چیز دیگری، که برای هر کسی که می خواهد کنترل شغل جابجایی خود را به دست بگیرد سودمند است. شرکت‌های بزرگ‌تر اجاره ون اغلب به شما اجازه می‌دهند ون اجاره‌ای خود را از یک شعبه درخواست  کنید، تحویل خود را انجام دهید و سپس ون را به مکان دیگری نزدیک‌تر به مقصد تحویل خود برگردانید.

خدمات کرایه ون

از مهم ترین خدمات کرایه ون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 صرفه جویی در هزینه های شما

  لذت داشتن سفر گروهی به همراه دوستان، خانواده و عزیزانتان

 جابه جایی به مناطق کوهستانی و صعب العبور

اجاره ون به ادارات دولتی و شرکت ها

اجاره ون به ادارات دولتی یکی از مهم ترین مزیت هایی است که ادارات و کارخانجات بزرگ برای آسان نمودن مسیرهای کارمندان خود انجام می دهند، چرا که این امر در به موقع رسیدن آن ها و انجام درست کارها به شدت تاثیرگذار است.

ون هیوندا ۳۵۰H

 

ون توریستی هیوندا H350
ظرفیت: ۱۳ صندلی
سیستم سرمایش و گرمایش بله سیستم صوتی و تصویری بله
محفظه بار بالای سر مسافرین خیر محفظه بار  خودرو محفظه بار از عقب متناسب با ظرفیت خودرو
یخچال (کول‌باکس) خیر صندلی متحرک خوابیدن صندلی روبه عقب

ویژگی‌های خودرو

ون هیوندا H350 که به Solati هم معروف است، با طراحی منحصر به فرد خود ساخت کشور کره است و اولین بار در سال  ۲۰۱۴ وارد بازار شد. این خودرو در دو نوع کارگوی باری و مسافری طراحی شده و ظرفیت آن در بیشترین حالت به ۱۷ نفر می‌رسد. بدنه‌ی فولادی با مقاومت بالا،‌ نمایشگر ۴٫۲ اینچی و موتور ۲٫۵ لیتری توربو با ۱۷۰ اسب بخار در ۶ دنده این خودروی هیوندای محبوب را در صدر خودروهای توریستی قرار می‌دهد.

در طراحی این خودرو که با الهام از طبیعت انجام شده، چراغ‌های افقی با LED دید در شب به طور منحصر به فردی ظاهر جذاب هیوندا را به نمایش می‌گذارد و رینگ و لاستیک قدرتمند هیوندا آن را برای حرکت در شرایط خاص نیز آماده می‌کند.

شرکت سروش دیزل مبنا نماینده‌ی فروش ون توریستی هیوندا H350 در ایران است.

طراحی داخلی خودرو
هیوندا H350 با ظرفیت صندلی ۱۳+۱ مجهز به سیستم صوتی و تصویری با AUX و USB و بلندگوی سقفی، صندلی متحرک برای مسافرین، هواکش سقفی، کپسول آتشنشانی و جعبه کمک‌های اولیه بوده با در ورودی کناری که به صورت کشویی دستی مجهز به پله‌ی برقی است راحتی مسافران را در طول سفر فراهم می‌کند.
مشخصات فنی ماشین

هیوندا H350 دارای سیستم RPA کمک پارک هوشمند با نمایشگر است و با، سیستمEDC  برای جلوگیری از قفل کردن خودرو در سطوح لغزنده، سیستم ESC برای فرمان پذیری الکترونیکی، سیستمROM  برای کنترل خودرو در پیچ های تند، سیستمHAC  برای کنترل خودرو در سراشیبی و جلوگیری از لغزش به عقب و با ترمز ABS و EBD امنیت مسافران و رانندگان را فراهم کرده و به لذت سفر اضافه می‌کند.

مشخصات موتور

هیوندا H350 موتور A2 یورو ۵ داشته و با ۴ سیلندر مجهز به توربو شارژ و خنک کننده‌ی آبی داخلی و ۱۶ سوپاپ با باک بنزین پلاستیکی ۷۵ لیتری می‌تواند حداکثر سرعت ۱۵۶ کیلومتر بر ساعت را طی کند. ویژگی‌های این خودرو به صورتی است که آن را مناسب تورهای شهرگردی یا فرهنگی و طبیعتگردی کرده و ترنسفرهای فرودگاهی، سفرهای اختصاصی شرکت‌های دولتی و خصوصی و سفر در فصول گرم و سرد سال را برای گردشگران داخلی و خارجی فراهم کند.

با توجه به اینکه تعداد زیادی از این ون توریستی در مالکیت مجموعه کیهان‌سفر است، قیمت اجاره این ون توریستی بسیار مناسب بوده و کاملا رقابتی با سایر مجموعه‌های کرایه خودرو است.

ون هیوندا ۳۵۰H دارای بدنه ای زیبا با فضای زیادی در داخل کابین است. از نظر زیبایی شناسی، قسمت جلویی آن پلتفرم طراحی جهانی این برند را تداعی می کند. عرض کلی آن ۲۴۳۶ میلی‌متر است و ارتفاع آن ۲۸۵۶ میلی‌متر است. نزدیکترین رقیب آن، نیسان NV350 بوده که ۹۶۵ میلی متر طول کوتاه تر و ۵۵۶ میلی متر عرض کمتر دارد. همچنین در حدود ۵۷۱ میلی متر از مدل کره ای کوتاه تر است. درست مانند ون های دیگر، اندازه‌ بدنه هیوندا ۳۵۰H به برخی از جادارترین کابین‌ها در کلاس خود تبدیل می‌شود. فضای داخلی H350 دارای طول ۲۰ فوت، عرض ۹٫۴ فوت و ارتفاع ۶٫۷ فوت است. این اعداد به این معنی است که H350 به فرد اجازه می‌دهد بایستد و مانند اتوبوس بتواند به راحتی در داخل کابین حرکت کند. علاوه بر این، حتی دارای یک فضای ذخیره سازی بالای سر برای چمدان های حجیم و دستی است.

امکانات قابل توجه

هیوندا ۳۵۰H در حالی که در جاده یا در حالت آماده به کار است، در ارائه کارهای ارزشمند برای سرنشینان کوتاهی نمی کند. برای مثال، بخش سرگرمی آن دارای سیستم های صوتی و تصویری با کیفیتی است که از همه فایل‌های رسانه‌ای پشتیبانی می‌کند، حتی یک بلندگوی سقفی برای این دسته از ون های اجاره ای در نظر گرفته شده است. این ون اجاره ای یک ون مسافربری است. بنابراین، هیوندای H350 برای خنک کردن همه چیز یک سیستم تهویه مطبوع با دریچه های سقفی نیز دارد. هیوندا کیسه هوا و ABS دارد. همچنین دارای کنترل دینامیک خودرو، کنترل کمکی در سربالایی و کمک پارک عقب است که همه آنها برای خودرویی در اندازه آن بسیار مورد نیاز هستند.

هیوندا ۳۵۰H قدرت ۱۶۸ اسب بخار و ۴۲۲ نیوتن متر گشتاور را ارائه می دهد. این ارقام با موتور ۲٫۵ لیتری ۴ سیلندر CRDI توربو دیزل خطی آن با گیربکس ۶ سرعته دستی که چرخ های عقب را به حرکت در می آورد ممکن است.اینها برخی از نکاتی است که در مورد H350، خودرویی بزرگ با ویژگی‌های بزرگ را به نمایش می گذارد.

ون هایس

ون توریستی تویوتا هایس
ظرفیت: ۱۰ صندلی
سیستم سرمایش و گرمایش بله سیستم صوتی و تصویری بله
محفظه بار بالای سر مسافرین خیر محفظه بار  خودرو محفظه بار از عقب متناسب با ظرفیت خودرو
یخچال (کول‌باکس) خیر صندلی متحرک خوابیدن صندلی روبه عقب

ویژگی‌های خودرو

تویوتا هایس ساخت کشور ژاپن است و در سال ۲۰۰۸ طراحی شده. به خاطر قدرت بالا، استهلاک کم و مصرف سوخت به صرفه از محبوبیت زیادی در بین شرکت‌های حمل و نقل و کرایه خودرو برخوردار است. قابلیت حمل ۱۲ تا ۱۵ نفر را دارد و در سه مدل  LWB Crew Van, SLWB Vanو  Commuter Bus تولید شده‌است.

در ایران، این خودرو بیشتر به عنوان ون تویستی برای ترنسفرهای فرودگاهی استفاده می‌شود. نوع سقف بلند تویوتا هایس از سال ۲۰۰۴ تولید شده و تا ۲۰۱۹ نیز مدل‌های خود را به بازار عرضه داشته. نمایشگر اطلاعات سفر و اطلاعات راننده برتری این مدل را نسبت به تولیدات مشابه خود نشان می‌دهد. شرکت ایرتویا در ایران خدمات دهی تویوتا هایس را برعهده دارد.

طراحی داخلی خودرو

ظرفیت این ون تا ۱۴ نفر است و با سیستم صوتی و تصویری مجهز به Bluetooth و USB و ۶ بلندگوی سقفی می‌تواند موجب راحتی و آسایش مسافران باشد. وجود هواکش سقفی، جعبه‌ی کمک‌های اولیه و کپسول آتشنشانی نیز از جمله مواردی است که امنیت مسافران را در موارد اضطراری فراهم می‌کند. در ورودی کناری به دو صورت کشویی دستی و برقی بوده و برای سوار و پیاده شدن مسافران شرایط خوبی را ایجاد می‌کند.

مشخصات فنی ماشین

تویوتا هایس با نمایشگر چند منظوره MID، سیستم ESS هشدار توقف اضطراری، سیستم RC برای کمک پارک هوشمند، سیستم BOS برای قطع هوشمند پدال گاز و فعال کردن ترمز، سیستمVSC  برای کنترل خودرو در پیچ های تند، سیستمHAC  برای کنترل خودرو در سراشیبی و جلوگیری از لغزش به عقب و وجود ترمز ABS در طراحی هوشمند این خودرو علاوه بر فراهم آوردن امنیت برای مسافران و رانندگان، از اتلاف وقت و هزینه‌های جانبی در طول سفر جلوگیری کرده و سفر را برای شما لذت‌بخش می‌کند.

مشخصات موتور

موتور تویوتا هایس A2 یورو ۵ با ۴ سیلندر مجهز به توربو بنزینی با باک بنزین ۷۰ لیتری و می‌تواند با حداکثر سرعت ۱۷۰ کیلومتر بر ساعت حرکت کند. ویژگی‌های این خودرو به صورتی است که آن را مناسب تورهای فرهنگی و شهرگردی و یا طبیعتگردی‌های لوکس کرده و ترنسفرهای فرودگاهی، سفرهای اختصاصی شرکت‌های دولتی و خصوصی و سفر در فصول گرم و سرد سال را برای گردشگران داخلی و خارجی فراهم کند.

با توجه به اینکه تعداد زیادی از این ون توریستی در مالکیت مجموعه کیهان‌سفر است، قیمت اجاره ون توریستی بسیار مناسب بوده و کاملا رقابتی با سایر مجموعه‌های کرایه خودرو است.

اجاره ون یکی از مطمئن ترین راه ها برای جابجایی مردم در مسافت های مختلف است. اجاره ون های مسافربری به دلیل اندازه جمع و جور و توانایی مانور در شهرهای مختلف بسیار مناسب هستند. در حالی که ممکن است از نظر ظاهری شبیه ون های باری به نظر برسند، ون های مسافربری در واقع وسایل نقلیه تجاری هستند. آنها یکی از متداول‌ترین راه‌حل‌های مورد استفاده برای سفرهای گروهی هستند .اگر به دنبال اجاره ون دربستی هستید، ون های اجاره ای کیهان سفر می‌تواند تعدادی گزینه ون مسافربری را در اختیار شما قرار دهد تا به شما در یافتن وسیله نقلیه عالی کمک کند. در این راهنما، همه چیزهایی را که باید بدانید تا آگاهانه‌ترین انتخاب را در مورد اجاره ون انجام دهید، آورده شده است.

امکانات رفاهی

وقتی تصمیم می گیرید ون مسافربری را برای سفر آینده خود اجاره کنید، امکانات رفاهی نقش مهمی دارند. تعیین امکانات مورد نظر قبل از سفر توصیه می شود و مسافرت یا حمل بار را آسان تر می کند .بسیاری از ون ها مجهز به مجموعه‌ای از امکانات رفاهی هستند و برای جابجایی بین هشت تا ۱۵ نفر در مسافت‌های مختلف کاملاً مناسب هستند. رایج ترین انواع ون های مسافربری مجهز به تهویه مطبوع اولیه هستند. اگرچه اجاره معمولاً با راننده مجرب و با تجربه ارائه می شود، لذا اجاره ون دربستی این امکان را به شما می دهد که خودتان وسیله نقلیه را انتخاب کنید.

در حقیقت ون هایس جزء یکی از وسایل نقلیه ای است که برای بار اول توسط شرکتی ژاپنی طراحی گردید و به همراه ون های دیگر در بازار عرضه شد. این ون با مدل های مختلفی وارد بازار شد و به عنوان ون مسافربری یا حمل بار مورد استفاده قرار گرفت. این نوع ون در به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارد بسیار مورد استقبال و فروش قرار گرفته است، همین امر موجب شد در بین مردم بسیار شناخته شده باشد. از لحاظ بررسی قیمت می توان گفت که این نوع ون در مراکز فروش خودرو در ژاپن با قیمتی مناسب به فروش می رسد اما در ایران با هزینه های هنگفتی به فروش رسیده است و متاسفانه گران است.

ویژگی های ون هایس

 از مهم ترین ویژگی های ون هایس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اگر می خواهید بدانید طراحی این نوع ون چگونه است باید بدانید که رانندگی با آن برای شما بسیار راحت خواهد بود. شما در عین راحتی و آرامش به مقصد خود خواهید رسید و نگرانی بابت تکان خوردن های بی مورد در حین رانندگی نخواهید داشت.

 برخورداری از فضای کافی در این نوع ون موجب شده بتوانید به راحتی استراحت کنید و برخورداری از سقف بلند در این نوع ون باعث می شود برای حمل کالا بسیار مناسب باشد. نکته ای که در رابطه با ون هایس باید بدانید این است که این نوع ون نیمه برقی است و این امر دسترسی خوبی را برای ارتباط با سیستم های موجود در موتور از قبیل، خنک کننده، رادیاتور و یا تعویض قطعات فراهم کرده است. از سوی دیگر نیمه برقی بودن آن موجب شده شما بتوانید هر روز وسیله نقلیه خود را بررسی کنید.

با دانستن این نکات به راحتی می توانید به اجاره ون بپردازید و با خیالی آسوده به سفر یا حمل کالای خود اقدام کنید. نکته بعدی در بررسی ویژگی ون هایس این است که به دو صورت عرضه می گردد، یکی به صورت سقف بلند و دیگری به صورت بدنه پهن تر. شما با خرید این نوع ون و یا اجاره آن در کاهش هزینه های خود بسیار صرفه جویی می کنید، چرا که این امر در سوخت شما صرفه جویی کرده و سیستم های داخلی موتور وسیله نقلیه شما را حفظ می کند. این سیستم دارای موتور بنزینی با ظرفیت ۲٫۷ لیتر می باشد. یکی از نکات حائز اهمیت در اجاره ون دربستی این است که این نوع ون ها دارای سیستم ایمنی مجهز و با کیفیت هستند که در شرایط اضطراری می توانند نقش بسیار مهمی را ایفا کنند.

اجاره ون هایس

حالا که با ویژگی های منحصر به فرد این نوع ون آشنا شدید لازم است برای اجاره ون هایس به شرکت های معتبر در این حوزه مراجعه کنید. سعی کنید از قبل امکانات و تجهیزات این ون را بررسی کرده و سپس اقدام به اجاره آن نمایید. اجاره این نوع ون به همراه راننده با تجربه و خبره در این حوزه صورت می گیرد، اجاره ون در تمام شهرستان ها و شهرهای اطراف قابل انجام است. ون هایس با سقف بلند یکی از مواردی است که بیشترین استفاده را در بین مشتریان خود دارد و برای مسافرت های گروهی، تشریفات خاص و حمل و نقل کالا به وفور استفاده می گردد. کرایه ون بسته به تعداد نفرات برای سفرهای گروهی و یا بسته به تعداد کالاهایی که حمل می کنید، متغیر است. به طور معمول این نوع ون گنجایش و ظرفیت ۱۴ نفر را دارا می باشد.

در شهرهای بزرگ مثل تهران کرایه ون هایس توسط رانندگان حرفه ای صورت می گیرد و در کمتر از ۲ ساعت به راحتی می توانید آن ها را کرایه کنید. اگر بخواهیم مهم ترین مزیت های اجاره ون هایس را ذکر کنیم این است که:

 آماده بودن تعداد بالایی از ون در هر لحظه برای خدمت رسانی به مشتریان و صرفه جویی در وقت و هزینه آنان.

 امکانات و تجهیزات به کار رفته در این نوع ون از قبیل، کولر و سایر امکانات رفاهی در جذب مشتری و افزایش کارایی آنان بسیار تاثیر گذار است.

اجاره این ون در بیش از ۱۰ استان قابل انجام است. یکی از مهم ترین موارد قابل توجه در اجاره ون هایس این است که دارای پوشش بیمه می باشد و این امر خیال شما در امر کرایه این ون راحت کرده است.

ظرفیت ون هایس

ظرفیت ون هایس بسته به تعداد مسافران و حمل کالاهای مختلف متفاوت خواهد بود. به طور معمول ظرفیت ون ها بین ۹ تا ۱۷ نفر خواهد بود، اما این ظرفیت به نوع ون بستگی دارد که قبل از اجاره ون باید نوع ون خود را مشخص کنید. جالب است بدانید که این نوع ون برای مسافرت شخصی و تورهای دسته جمعی بسیار به صرفه هستند، لذا شما به راحتی می توانید از آن ها استفاده نمایید.

قیمت کرایه ون توریستی

اجاره ون توریستی بصورت روزانه و ساعتی محاسبه می‌شود که در رده‌بندی قیمت‌ها می‌توان گفت قیمتی کمتر از اتوبوس دربستی و بیشتر از اجاره میدل‌باس و مینی‌بوس خواهد داشت. درضمن در شرایطی که محدوده تردد ون داخل محدوده طرح ترافیک باشد هزینه مربوط به طرح بر عهده مشتریان گرامی خواهد بود. در اجاره ون توریستی برای بیش از یک روز که منجر به اقامت شبانه گردد محیا کردن محل اسکان و خورد و خوراک راننده بر عهده مشتری می‌باشد. البته با توجه به اینکه ون توریستی مجموعه کیهان‌سفر در مالکیت این شرکت می‌باشد، قیمت اجاره ون توریستی در این مجموعه بسیار مناسب و کاملا رقابتی با سایر مجموعه‌های کرایه خودرو تور می‌باشد.

مشخصات و ظرفیت ون توریستی

ون توریستی در حال حاضر با ظرفیت ۱۰ صندلی و ۱۳ صندلی قابل ارائه می‌باشند. در طراحی صندلی‌ها قابلیت خواباندن به سمت عقب جهت آسایش مسافرین در نظر گرفته شده است. تمامی خودروهای مذکور دارای امکانات سرمایشی و گرمایشی و صوتی و تصویری (مانیتور و پخش ) می‌باشد. سیستم تهویه قدرتمند ون باعث ایجاد حس آسایش فوق‌العاده در مسافران به خصوص در فصل گرم و مناطقی که رطوبت بالایی دارند خواهد شد. سرویس های کرایه ون از مبدا تهران ، کرج و شهر های حومه به سراسر کشور عزیز ارائه می شود.

جهت مشاوره و استعلام قیمت اجاره ون دربستی تماس بگیرید.

 

قیمت‌های رقابتی و مقرون به صرفه، ماشین‌های مدل بالا و ایمن، رانندگان با تجربه

۰۲۱-۴۴۶۷۳۸۰۰

بهترین شرکت اجاره ون

مهم ترین موضوع در کرایه ون های دربستی ، اعتماد به اطلاعاتی است که شرکت حمل و نقل ، در اختیار شما میگذارد . همچنین آگاهی شما از انواع مدلهای ون ، امنیت خودروها ، اهمیت بسیاری دارد. شرکت کیهان سفر با سابقه ۲۰ ساله در این حوزه سالیان است که در حال خدمت رسانی به متقاضیان اجاره  اتوبوس ، میدل باس و انواع ون میباشد . ما ادعا نمیکنیم بهترین هستیم اما بهترین ها ما را برگزیده اند.

 • اگر آژانس مسافرتی هستید جهت تورهای گردشگری و ایرانگردی و بوم گردی  که با تعداد محدود برگزار می‌شود، می‌توانید ون کرایه کنید.
 • اگر برگزار‌کننده سمینار ، همایش و کنفرانس های داخلی و بین المللی هستید، جهت جابجایی میهمانان و ترانسفر فرودگاهی ایشان از خدمات دربستی ون توریستی استفاده کنید.
 • اگر مسئول روابط عمومی و یا مدیران ارشد هستید، جهت تورهای سازمانی و تشریفات اداری کارکنان خود می‌توانید ون اجاره کنید.
 • جهت جابجایی میهمانان مراسم ترحیم و بهشت زهرا برای تعداد محدود نیز می‌توانید ون دربست و اجاره کنید.

چرا باید سراغ اجاره ون توریستی برویم؟

 • اگر تعداد مسافران شما بیش از ۴ نفر و کمتر از ۱۳ نفر است، اجاره ون توریستی گزینه خوبی برای برنامه شماست. برای نفرات بیشتر سراغ اجاره میدل باس و یا کرایه اتوبوس دربستی بروید.
 • اگر سفر شما در گذر از جاده‌های پرپیچ و خم خواهد بود
 • تردد ون داخل شهر با توجه به سایز آن به مراتب راحت‌تر از میدل‌باس و اتوبوس می‌باشد.
 • اگر برنامه‌های گروهی دوستانه دارید می‌توانید برای تردد خود ون اجاره کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *