اجاره و کرایه اتوبوس ۳۰ صندلی VIP
اجاره و کرایه اتوبوس ۲۵ صندلی VIP
vip bus

اجاره اتوبوس توریستی یکی دیگر از خدمات مجموعه کیهان سفر است که سالیان زیادی در آن تجربه دارد. اتوبوس‌های بین شهری کلاسیک یکی از محبوب ترین خودروهای دیزلی جهت سفرهای گروهی محسوب می‌شوند. اتوبوس هایی که در حال حاضر در ناوگان حمل و نقل و جاده های ایران تردد می‌کنند به چهار دسته کلی، اتوبوس های VIP، اتوبوسهای سوپر کلاسیک تک صندلی، اتوبوس های جفت صندلی و اتوبوس‌های شهری (شرکت واحدی) تقسیم می‌شوند. ظرفیت اتوبوس‌ها با توجه به شرکت سازنده خودرو متفاوت است. در حال حاضر دربستی اتوبوس در سه دسته اول به جز اتوبوس‌های گشت ساخت  شرکت ولوو، اسکانیا و مان انجام می‌پذیرد. لازم به ذکر است با توجه به طراحی داخلی و فضای بزرگ داخل اتوبوس‌های بین شهری همه امکانات برای یک سفر آرامش بخش و طولانی در جاده مهیاست. بخصوص در مواردی که تور بصورت شب رو می‌باشد و مسافرین تمام شب را در ماشین سپری خواهند کرد اجاره اتوبوس VIP تخت شو و تک صندلی که فضای کافی جهت خواباندن صندلی دارند اکیدا توصیه می‌گردد.

قیمت کرایه اتوبوس توریستی

کرایه اتوبوس توریستی بصورت روزانه و ساعتی  و با توجه به مدل اتوبوس اینکه چه ظرفیتی داشته باشد، محاسبه می‌شود. درضمن در شرایطی که محدوده تردد ون داخل محدوده طرح ترافیک باشد هزینه مربوط به طرح بر عهده مشتریان گرامی خواهد بود. در اجاره اتوبوس توریستی برای بیش از یک روز که منجر به اقامت شبانه گردد محیا کردن محل اسکان و خورد و خوراک راننده بر عهده مشتری می‌باشد. قیمت اجاره اتوبوس توریستی در این مجموعه بسیار مناسب و کاملا رقابتی با سایر مجموعه‌های کرایه خودرو تور می‌باشد.

مشخصات و ظرفیت اتوبوس توریستی

اتوبوس توریستی در حال حاضر با ظرفیت ۲۵، ۲۶، ۳۰، ۳۲، ۴۴ صندلی قابل ارائه می‌باشند. در طراحی صندلی‌ها قابلیت خواباندن به سمت عقب جهت آسایش مسافرین در نظر گرفته شده است. تمامی خودروهای مذکور دارای امکانات سرمایشی و گرمایشی و صوتی و تصویری (مانیتور و پخش ) می‌باشد. امکانات میکروفن در این اتوبوس‌ها جهت ارتباط راحتتر تورلیدر با مسافران محیا شده است. سیستم تهویه مطلوب باعث ایجاد حس آسایش فوق‌العاده در مسافران به خصوص در فصل گرم و مناطقی که رطوبت بالایی دارند خواهد شد. سرویس های دربستی اتوبوس از مبدا تهران ، کرج و شهر های حومه به سراسر کشور عزیز ارائه می شود.

جهت مشاوره و استعلام قیمت اجاره اتوبوس تماس بگیرید.

قیمت‌های رقابتی و مقرون به صرفه، ماشین‌های مدل بالا و ایمن، رانندگان با تجربه

اتوبوس VIP تخت‌خواب شو
ظرفیت: ۲۵ صندلی
سیستم سرمایش و گرمایش بله سیستم صوتی و تصویری بله
محفظه بار بالای سر مسافرین بله محفظه بار  خودرو محفظه بار از کنار متناسب با ظرفیت خودرو
یخچال (کول‌باکس) بله صندلی متحرک خوابیدن صندلی روبه عقب و زیرپایی متحرک
تجهیزات ایمنی
شیشه‌های دو جداره، کپسول آتش نشانی،‌ جعبه کمک‌های اولیه، چکش شیشه شکن، درب اضطراری

این اتوبوس‌ توریستی با ظرفیت ۲۵ صندلی مناسب سفرهای طولانی و لوکس است. اندازه‌ی صندلی‌ها، دوخت ترکیبی چرم، پارچه، پلاستیک و فاصله‌ی این صندلی‌ها باعث شده تا برای جابجایی مسافران بلند قد در تورهای ورودی و اردوهای ورزشی مناسب بوده و لذت سفرهای طولانی مدت را برای مسافران دوچندان کند. در این اتوبوس‌ها علاوه بر تعبیه‌ی زیرپایی که امکان تخت‌خواب شدن این صندلی‌ها را فراهم می‌کند، مانیتور و سینی غذای پشت هر صندلی موجب راحتی و آسایش هرچه بیشتر مسافران در طول سفر می‌شود. اتوبوس VIP مان، VIP ولوو و اتوبوس درسا اسکانیا از این نوع بوده و تفاوت آن‌ها در ارتفاع داخلی اتوبوس است. امکانی که باعث راحتی مسافران در حالت ایستاده شده و سفر را برایشان لذت‌بخش می‌کند.

اتوبوس کلاسیک تک صندلی
ظرفیت: ۳۰ صندلی
سیستم سرمایش و گرمایش بله سیستم صوتی و تصویری بله
محفظه بار بالای سر مسافرین بله محفظه بار  خودرو محفظه بار از کنار متناسب با ظرفیت خودرو
یخچال (کول‌باکس) بله صندلی متحرک خوابیدن صندلی روبه عقب
تجهیزات ایمنی
شیشه‌های دو جداره، کپسول آتش نشانی،‌ جعبه کمک‌های اولیه، چکش شیشه شکن، درب اضطراری

اتوبوس مارال اسکانیا با ظرفیت ۳۰ صندلی یکی از قدرتمندترین اتوبوس‌های توریستی و تشریفاتی در ناوگان حمل و نقل کشور است که کرایه اتوبوس برای سفرهای یک روزه، چند روزه و تشریفات ادارات دولتی و شرکت‌های خصوصی را امکان‌پذیر می‌کند. طراحی داخلی جذاب و چیدمان صندلی‌های آن راحتی مسافران در مسیرهای طولانی را فراهم کرده و با سیستم صوتی تصویری و محفظه‌ی حمل بار، مناسب سفرهای چند روزه است. سینی غذای تعبیه شده پشت هر صندلی، امکان پذیرایی داخل اتوبوس را فراهم کرده و رضایت مسافران را به دنبال خواهد داشت. طراحی داخلی جذاب و نورپردازی حرفه‌ای داخلی باعث شده تا این اتوبوس به عنوان خودرویی محبوب برای مسافران در مسیرهای طولانی مطرح شود.

اتوبوس کلاسیک جفت صندلی
ظرفیت: ۴۴ صندلی
سیستم سرمایش و گرمایش بله سیستم صوتی و تصویری بله
محفظه بار بالای سر مسافرین خیر محفظه بار  خودرو محفظه بار از کنار متناسب با ظرفیت خودرو
یخچال (کول‌باکس) خیر صندلی متحرک خوابیدن صندلی روبه عقب
تجهیزات ایمنی
شیشه‌های دو جداره، کپسول آتش نشانی،‌ جعبه کمک‌های اولیه، چکش شیشه شکن، درب اضطراری

این اتوبوس‌ با ظرفیت ۴۴ صندلی محصول دو شرکت اسکانیا و ولوو بوده و مناسب سفرهایی با ظرفیت بالاست. صندلی‌های متحرک این مدل اتوبوس امکان استراحت مناسب را برای مسافران فراهم می‌آورد و از محبوب‌ترین اتوبوس‌های بین شهری در سفرهای چند روزه در بین آژانس‌های گردشگری، گروه‌های توریستی و کاروان‌های ورزشی است. جای بار مناسب امکان حمل و نقل وسایل متناسب با ظرفیت سرنشینان خودرو را فراهم کرده و لذت سفرهای گروهی به خصوص در تورهایی که با خریدهای زیاد همراه است را دوچندان می‌کند. اتوبوس کلاسیک جفت صندلی به صرفه و مطمئن است و برای برنامه‌ریزان سفر که آسایش مسافران را در سفرهای طولانی‌مدت در نظر می‌گیرند، فراهم می‌آورد.

اتوبوس شهری کولردار مبله
ظرفیت: ۴۴ صندلی
سیستم سرمایش و گرمایش بله سیستم صوتی و تصویری بله
محفظه بار بالای سر مسافرین خیر محفظه بار  خودرو محفظه بار از کنار متناسب با ظرفیت خودرو
یخچال (کول‌باکس) خیر صندلی متحرک خوابیدن صندلی روبه عقب
تجهیزات ایمنی
 کپسول آتش نشانی،‌ جعبه کمک‌های اولیه، چکش شیشه شکن، درب اضطراری

اتوبوس مناسب برای سفرهای داخل شهری با ظرفیت ۴۴ صندلی که برای تشریفات ادارات دولتی، شرکت‌های خصوصی و یا سرویس تشریفات بهشت زهرا مورد استفاده قرار می‌گیرد. تفاوت این اتوبوس با اتوبوس‌های دیگر، طراحی متفاوت مناسب سفرهای درون شهری و عدم وجود جای بار در آن است. به این ترتیب اتوبوس مناسب مسافرانی که چمدان و بار زیاد دارند به حساب نمی‌آید. اتوبوس‎های شهری با صندلی‌های پارچه‌ای مبله شده و آسایش مسافران را در سفرهای کوتاه درون شهری فراهم می‌کند. شرکت حمل و نقل کیهان سفر با در اختیار داشتن اتوبوس‌های مبله‌ی شهری کولردار مجهز، آماده‌ی خدمت‌رسانی به مشتریان خود خواهد بود.

  • اگر برگزار‌کننده سمینار ، همایش و کنفرانس های داخلی و بین المللی هستید، جهت جابجایی میهمانان و ترانسفر فرودگاهی ایشان از خدمات دربستی اتوبوس توریستی استفاده کنید.
  • اگر مسئول روابط عمومی و یا مدیران ارشد هستید، جهت تورهای سازمانی و تشریفات اداری کارکنان خود می‌توانید اتوبوس اجاره کنید.
  • جهت جابجایی میهمانان مراسم ترحیم و بهشت زهرا برای تعداد محدود نیز می‌توانید اتوبوس دربست و اجاره کنید.
  • در صورتیکه سفر شما در جاده‌های پرپیچ خم و مسیرهای خاکی خواهد بود توصیه می‌کنیم به سراغ اجاره میدل باس بروید.

چرا باید سراغ اجاره اتوبوس توریستی برویم؟

  • اگر تعداد مسافران شما بیش از ۲۵ نفر است، اجاره اتوبوس توریستی گزینه خوبی برای برنامه شماست.
  • اگر مدت زمان سفرهای شما زیاد است و سفرهای چند روزه پیش رو دارید.
  • اگر برنامه‌های گروهی دوستانه  بزرگی دارید می‌توانید برای تردد خود اتوبوس دربست کنید.
  • اگر آژانس مسافرتی هستید جهت تورهای گردشگری و ایرانگردی و بوم گردی گروهی خود، می‌توانید اتوبوس کرایه کنید.

سوالات متداول

اجاره اتوبوس برای چه فعالیت هایی مناسب است؟

کرایه اتوبوس های دربستی برای تورهای گردشگری، ایاب و ذهاب بهشت زهرا و مجالس ترحیم، ترانسفر، سرویس ادارات، سرویس مدارس و اردوی مدارس کاربرد دارد

آیا کرایه اتوبوس دربستی برای سفرهای گروهی و خانوادگی مناسب است؟

بله . شما میتوانید برای سفرهای گروهی و خانوادگی خود اتوبوس دربستی کرایه کنید. برای اطلاعات بیشتر با دفتر کیهان سفر تماس بگیرید

آیا در طی محدودیت های کرونا و قرمز شدن وضعیت شهرها از لحاظ کرونا ، امکان سفر با اتوبوس کرایه ای به این مناطق وجود دارد؟

بله . سفر به مناطق و شهرهای با وضعیت قرمز برای اتوبوس های دربستی به علت داشتن پلاک عمومی امکان پذیر است . جهت اطلاع از سایر شرایط با شماره ۰۹۱۲۸۰۱۶۱۶۸ تماس بگیرید.

هزینه کرایه اتوبوس دربستی چقدر است؟

هزینه اجاره اتوبوس بسته به تعداد نفرات و مدل اتوبوس میتواند متفاوت باشد برای اطلاعات بیشتر با دفتر کیهان سفر تماس بگیرید

ارسال پیام
1
به کیهان سفر خوش آمدید!
برای ارتباط با اپراتور پیام خود را ارسال نمائید.