خدمات شرکت کیهان سفر | اجاره ماشین تور، تشریفات، مراسم ترحیم

KeihanSafar-rent-bus-030

سرویس‌دهی به آژانس‌های مسافرتی

اجاره خودرو یکی از دغدغه‌های اساسی برگزار کنندگان تور و آژانس‌های مسافرتی است. در سفرهای زمینی به جهت اینکه مسافران مدت زمان زیادی را داخل اتوبوس، میدل باس، مینی بوس و یا ون می‌گذرانند کیفیت خودرو و نیز تجربه راننده تاثیر به سزایی در کیفیت تور و رضایتمندی مسافران خواهد داشت. کیهان سفر با سابقه طولانی در زمینه تامین ماشین‌های تور آژانس‌های مسافرتی تهران همچون آژانس دالاهو، آژانس کلوت، آژانس مسافرتی ریسمون و … مفتخر است تا در این زمینه به مشتریان گرامی خدمات حرفه‌ای و تخصصی ارائه دهد.

     **خدمات اجاره ون توریستی، میدل‌باس، اتوبوس جهت جهت تورهای یک روزه گردشگری

     **خدمات اجاره (اتوبوس، میدل باس، مینی‌بوس، ون) جهت جهت تورهای چند روزه طبیعتگردی به اقصی نقاط ایران

     **خدمات کرایه اتوبوس، میدل باس، مینی‌بوس، ون توریستی جهت تورهای ورودی (خارجی) به تمام نقاط ایران

     **خدمات دربستی (اتوبوس، میدل باس، مینی‌بوس، ون) جهت سفرهای دسته جمعی و تورهای خارج از کشور (ترکیه و ارمنستان و…)

انجام سرویس های دربستی شرکت ها و ادارات

انجام سرویس های دربستی شرکت ها و ادارات در تهران، کرج و سایر شهرهای اطراف یکی از خدمات شرکت کیهان سفر می‌باشد. این مجموعه سابقه درخشانی در زمینه ارائه خدمات مشاوره و اجاره ماشین‌ های دربستی جهت برگزاری سمینارها، کنفرانس‌ها و نیز سفرهای شرکتی و تشریفات ادارات به سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی دارد.

  • خدمات سرویس دربستی اتوبوس و میدل باس جهت شرکت ها و سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی
  • خدمات اجاره میدل باس، اتوبوس و ون جهت تشریفات سمینارها و کنفرانس ها
KeihanSafar-rent-bus-031
KeihanSafar-rent-bus-032

سرویس‌دهی به مراسمات ترحیم

انجام سرویس‌های دربستی جهت مراسم ترحیم و خاکسپاری و بهشت زهرا یکی دیگر از خدمات مجموعه کیهان سفر می‌باشد. اگر چه همیشه آرزوی ما شادکامی و خوشحالی مشتریان گرامی است، اما خوشحالیم از اینکه بتوانیم با سرویس‌دهی عالی و جابجایی میهمانان شما، در غم شما شریک باشیم.

انجام ترانسفرهای فرودگاه امام خمینی (ره) و مهرآباد

شما می‌توانید جهت ترانسفر گروهی میهمانان و مسافران خود از فرودگاه امام خمینی(ره) و یا  فرودگاه مهرآباد از خدمات ترانسفرهای فرودگاهی ما استفاده کنید. با توجه به تعداد میهمانان خود می‌توانید اقدام به دربستی ون توریستی و یا دربستی میدل‌باس و یا اتوبوس نمائید.

KeihanSafar-rent-bus-035
KeihanSafar-rent-bus-034

گشت شهری روزانه و ساعتی

یکی دیگر از خدمات شرکت حمل و نقل کیهان سفر کرایه میدل باس و دربستی ون توریستی و اجاره اتوبوس جهت اجرای گشت های یک روزه و نیم روزه تهرانگردی و نیز مراسمات، جشن ها و اعیاد می باشد.