میدل باس چیست؟

میدل‌ باس یکی از ماشین‌های حمل و نقل عمومی است که به لحاظ کلاس اندازه در رده اتوبوس قرار می‌گیرد.میدل‌باس یوتانگ چینی اولین خودروهایی از این کلاس بودند که در سال ۱۳۸۴ وارد ناوگان حمل و نقل جاده‌ای ایران شدند. این کلاس خودرو با دو نام میدل‌ باس پیشرو دیزل و میدل‌باس یوتانگ سایپا دیزل در حال حاضر در حال جابجایی مسافر در جاده‌های کشور می‌باشند. شرکت حمل‌ونقل کیهان سفر با مالکیت تعداد زیادی میدل‌باس یکی از قویترین مجموعه‌های کرایه خودرو در زمینه اجاره میدل‌ باس بصورت مستقیم و بی‌واسطه می‌باشد.

لازم به ذکر است با توجه به ظرفیت میدل‌ باس و اینکه تمامی امکانات اتوبوس‌های بین شهری را داراست و با توجه به اندازه کوچکتری که دارد و راحت‌تر در جاده‌های پرپیچ و خم می‌توانند تردد کند، بسیار مناسب تورهای گردشگری طبیت‌گردی و بوم‌گردی می‌باشد. البته این نکته را باید درنظر داشت که فضای داخلی و نیز طراحی صندلی‌ها و همینطور مشخصات کلی میدل‌ باس مناسب سفرهای طولانی با بیش از ۴۰۰ کیلومتر نبوده و توصیه می‌گردد برای اینگونه سفرها سراغ گزینه اجاره اتوبوس بروید.

مزایای اجاره میدل باس

زمانی که نیاز به اجاره اتومبیل دارید، مطمئنا اولین موردی که برای انتخاب کرایه ماشین در نظر می گیرید، تعداد صندلی ها و فضای موجود در اتومبیل کرایه است. اگر به صندلی های بیشتری نسبت به تعداد صندلی های موجود در یک ماشین ون نیاز دارید، میدل باس بهترین انتخاب است. میدل باس، با فضایی بیشتر از ون و همینطور تعداد صندلی هایی کمتر از یک اتوبوس، گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

میدل باس برای تورها و سفرهای داخلی یعنی ایران گردی گزینه مناسبی تلقی می شود. بدین منظور، می بایست از خدمات کرایه روزانه میدل باس اطلاعاتی کسب کنید.

تمامی خودروهای مذکور دارای امکانات سرمایشی و گرمایشی و صوتی و تصویری (مانیتور و میکروفن و پخش ) می‌باشند. میدل‌ باس علاوه بر فضای بار بالای سر مسافرین جهت ساک دستی دارای محفظه بار خارج از خودرو متناسب با ظرفیت خود می‌باشد.

اجاره میدل باس چه کاربردهایی دارد؟

همانطور که پیشتر هم گفته شد، میدل باس بخاطر داشتن سایز کوچکتر نسبت به اتوبوس برای تورها و گردشگران، گزینه مناسب تری است. از آن جا که اجاره میدل باس، قیمت پایین تری نسبت به اتوبوس های کرایه ای دارند، از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر هستند. بدین جهت بد نیست راجع به کاربردهای مختلف اجاره میدل باس به عنوان یک همراه، بیشتر بدانیم:

اجاره میدل باس برای سفرهای درون شهری

اگر شما برگزار کننده تورهای داخل شهری هستید، اگر برای یک دورهمی درون شهری نیاز به یک ماشین کرایه دارید،

انتخاب درست برای شما، اجاره یک میدل باس است. در میدل باس ها، تجهیزاتی مانند میکروفون ال سی دی یخچال و … نیز وجود دارد که برای استفاده تورهای گردشگری در میدل باس تعبیه شده است.

برای اطلاع از قیمت اجاره میدل باس دربستی، به منظور کرایه برای سفرهای درون شهری می توانید از قسمت تماس با ما در سایت، از کارشناسان ما مشورت بخواهید.

کرایه میدل باس برای سفرهای برون شهری

تا به حال شنیده اید میدل باس ها به عنوان یک اتوبوس کوچک برون شهری شناخته می شوند؟ میدل باس ها تمامی آپشن های مربوط به اتوبوس ها را در خود جای داده اند. در نتیجه برای استفاده در سفرهای برون شهری با رعایت پروتکل های بهداشتی از میدل باس ها استقبال چشم گیری می شود. برای آگاهی از کرایه روزانه میدل باس می توانید با شماره های پایین صفحه مراجعه کنید.

میدل باس دربستی برای حمل و نقل کارکنان شرکت ها

گاهی اجاره میدل باس به منظور سرویس کارکنان یک شرکت صورت می گیرد. میدل باس ها معمولا ظرفیتی تا ۳۵ نفر دارند که معمولا برای جا به جایی پرسنل از محل کار استفاده می شوند.

کرایه میدل باس دربستی برای تیم های ورزشی

از دیگر مواردی که اجاره میدل باس به صورت روزانه صورت می گیرد، کرایه میدل باس به منظور جا به جایی تیم های ورزشی در زمان مسابقات یا به منظور تمرین در زمین است. با توجه به امکانات میدل باس ها، اجاره آن ها توسط سالن های ورزشی یا صاحبان تیم های ورزشی با استقبال مواجه شده است. کرایه میدل باس دربستی به صورت روزانه، می تواند با رزرو قبلی به راحتی صورت پذیرد. برای اطلاع از قیمت اجاره میدل باس دربستی می توانید از قسمت تماس با ما در قسمت بالای سایت، استفاده کنید.

اجاره میدل باس جهت مراسم ختم

با توجه به شرایط پاندمی کرونا و شرکت حداقلی دوستان و آشنایان در مراسم ترحیم، برای اجاره اتومبیل به منظور ایاب و ذهاب دوستان آن مرحوم، از اجاره میدل باس استقبال بیشتری می شود. فضای میدل باس نسبت به فضای اتوبوس کمتر است و دارای صندلی های کمتری نیز هستند، بنابراین در این شرایط اجاره میدل باس رونق بیشتری دارد.

اجاره میدل باس جهت تور های گردشگری

از آن جا که امکانات یک میدل باس در مقایسه با اتوبوس، تفاوت چندانی ندارد، در وضعیتی که نیاز به صندلی کمتری است، اجاره میدل باس منطقی تر به نظر می رسد. قیمت پایین ترین نسبت به اجاره اتوبوس دارد و همچنین امکانات سرمایشی و گرمایشی، مانیتور، میکروفون و …. در میدل باس ها با کیفیت بالایی در انتظار شماست. قیمت میدل باس دربستی، توسط شرکت قیمت گذاری شده است و به نسبت کارکرد میدل باس هزینه آن محاسبه می شود.

هزینه اجاره میدل باس

اجاره میدل‌ باس بصورت روزانه و ساعتی محاسبه می‌شود که در رده‌بندی قیمت‌ها می‌توان گفت قیمتی کمتر از اتوبوس دربستی و کرایه ون توریستی و بیشتر از اجاره مینی‌بوس خواهد داشت. البته با توجه به اینکه میدل‌باس‌های مجموعه کیهان‌سفر در مالکیت این شرکت می‌باشد، قیمت اجاره میدل‌باس در این مجموعه بسیار مناسب و کاملا رقابتی با سایر مجموعه‌های کرایه خودرو تور می‌باشد.

ظرفیت میدل باس

میدل‌ باس‌ها در حال حاضر با ظرفیت ۳۲ صندلی و ۳۱ صندلی قابل ارائه می‌باشند. در طراحی صندلی‌ها قابلیت خواباندن به سمت عقب جهت آسایش مسافرین در نظر گرفته شده است.

شرایط کرایه میدل باس در دوران کرونا

همانطور که می دانید میدل باس ها در شرایط عادی و پیش از همه گیری کرونا، با ظرفیتی حدود ۳۰ نفر فعالیت می کردند اما پس از ایجاد شرایط نگران کننده کرونا، ظرفیت میدل باس به نصف تقلیل پیدا کرد و در حال حاضر اجاره میدل باس ها با حداکثر ۱۵ نفر قابل اجراست. در کنار این تغییر قوانین، شایان ذکر است که تمامی میدل باس ها پیش از تحویل به راننده ضدعفونی می شوند. بنابراین در زمان اجاره میدل باس هیچ نگرانی مبنی بر شیوع کرونا وجود ندارد. حفظ سلامت شما، در صدر خواسته های ماست.